REMYS-STAV
top
službytisk tisk  mail jmysli[zavináč]remys-stav.cz
vaše reakce
REMYS-STAV - idatabaze.czZednické práce, zednictví, zedníci - idatabaze.cz

Provádíme zednické a stavební práce.
Drobné řemeslné práce, obkladačské práce.
Pokládka zámkových dlažeb, zhotovení omítek. Opravy fasád včetně památkových fasád. Betonáže, rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce staveb.
Montáž sádrokartónů.
Malířské práce.
Praha a okolí (do 30 km)

Certifikáty: kontakt
objednávka
rady dotazy
videa
 


jméno 
email 
deset plus pět 
   1  2  3
28.02.2019
Hanka
Pana Myslivce jsem sehnala pres poptavku na internetu. Ma velmi profesionalni jednani a provedena prace odpovida vysokemu standardu vsestaranneho rozsahu (zameren na veskere stavebni prace, upravy od omitek, pres koupelny, podlahy atd). Dekuji panu Myslivci za spolehlivost, peclivost a perfektne odvedenou praci, a take za to, ze i za chodu v byte veskerou praci odveli uplne perfetkne a jeste drive nez bylo domluveno. VRELE DOPORUCIJU, pokud v dnesni dobe hledate poradneho spolehliveho profesionalniho "delnika"!
 
10.08.2017
Brychovi
Pana Myslivce můžeme vřele doporučit! Prováděl kompletní rekonstrukci našeho bytu a s veškerou prací, provedením i kvalitou jsme naprosto spokojeni. Zvláště pak musíme vyzdvihnout rychlost jednání, spolehlivost, dochvilnost a také fakt, že i během stavebních prací bylo možné bez jakýchkoliv problémů provézt změny oproti původním plánům. Jsme rádi, že v případě dalších stavebních prací víme, na koho se v budoucnu obrátit.
 
02.06.2017
Natália Jastrabová
Příjemné a profesionální jednání, rychlé vyřízení i komplikovaných požadavků a výsledná kvalita jsou hlavní prvky, proč pana Myslivce doporučujeme a určitě se na něj rádi obrátíme i příště. Jsem mu moc vděčná za ochotu a trpělivost při výběru dlažby a velice zodpovědný přístup při montáži podlahového topení. Rozhodně jeho služby doporučuji.
 
21.03.2017
Iveta Adámková
Reference mohu jenom potvrdit. Spolehlivý, rychlý, vstřícný.
 
09.03.2017
Jana Najmanová
Opět jsme byli spokojeni. Naše SVJ již podruhé spolupracovalo s panem Myslivcem a jeho firmou. Dílo bylo provedeno kvalitně dle našich představ. Chválíme též aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů.
 
17.02.2017
Eva Brožková
Pan Myslivec je velmi pečlivý a spolehlivý řemeslník. Prováděl pro mě již nespočet domácích úprav a vždy jsem s ním byla nadmíru spokojená. Kéž by bylo jen více takových profesionálů.
 
13.02.2017
Lenka Hobzová
Pana Myslivce mohu všem doporučit. Dodržuje termíny, pracuje kvalitně, lze se na všem potřebném domluvit. Vztah k zákazníkovi má vstřícný, o dobrou náladu u něj není nouze. :-)
 
20.01.2017
A.Havlůj
Ke konci roku 2016 p.Myslivec prováděl rekonstrukci bytového jádra 2+1 v panelovém domě. Jeho profesionální práce a vstřícné jednání k případným korecím mě mile překvapila. Pana Myslivce mohu jenom doporučit.
 
21.12.2016
Brejcha
V jednom z bytů našeho domu byl specifický problém se vznikajícím zápachem na WC. Problem byl řešen úpravou vzduchotechniky a přetěsněním spojů kanalizačního potrubí. Práce probíhaly ve velmi stísněném prostoru a provedl je pan Myslivec. Všechny práce provedl pečlivě a profesionálně včetně souvisejících úprav elektro a sádrokartonového podhledu. Provedená opatření jsou účinná a problem byl odstraněn. Pozitivní byl i jeho vztah k uživatelům bytu. Pana Josefa Myslivce - REMYS doporučuji.
 
14.09.2016
Eva Volfíková
Dlouho jsem nemohla narazit na někoho tak přesného, zručného a rychlého jako je pan Myslivec. Je schopen vymyslet okamžité řešení, pokud se vyskytne problém. Mohu všem vřele doporučit. Já sama se na něho opět ráda obrátím.
 
21.08.2016
Alena Předotová
Pana Myslivce jsem vybrala na základě e-poptávky.Pracoval pro naše SVJ. Pracoval rychle,kvalitně a čistě.Je s ním dobrá komunikace a dodržuje dohody. Vřele mohu doporučit. V budoucnu se opět na tuto firmu určitě obrátím.
 
11.07.2016
Eva Ahlén
Pana Myslivce jsem nasla na webu a byla to trefa do cerneho! Cokoli me napadlo - od vydlazdeni balkonu az po opravu vypinace - provedl precizne, kvalitne, v dobre cene a s dobrou naladou. Jedine, co mi dela starost je, ze kdyz ho budu hodne doporucovat, bude pak priste mit na me zalezitosti mene casu ;-). Ale ne, nesmim byt sobecka, tak tedy DOPORUCUJU VRELE!
 
19.04.2016
Pavla Rozumková
Se službami pana Myslivce jsme velmi spokojení, svou práci odvedl rychle a kvalitně, za příznivou cenu. Zcela určitě jej můžeme doporučit!
 
29.03.2016
Pavel Souček
Pan Myslivec je zručný řemeslník, při práci přemýšlí a komunikuje se zákazníkem o možných řešeních, odvádí kvalitní práci, dodržuje dohody a termíny, v případě nenadálých komplikací si umí poradit. Mohu jen doporučit. Děkuji mu!
 
14.02.2016
T. Stehlík
Firmu Remys jsme si vybrali pomocí e-poptávky a nelitovali jsme. Pan Myslivec pro naše SVJ prováděl práce všeho druhu. Chválím pana Myslivce pro jeho dobrý přístup k zákazníkovi, kvalitu odvedené práce, dodržování domluvených termínů a cenu, kterou se snaží přizpůsobit požadavkům. Na základě těchto kladných kritérií Vám doporučuji právě pana Myslivce.
 
08.02.2016
Ladislav Randáček
Vřele doporučuji pana Myslivce po mé zkušenosti. Byl jsem velice spokojený z veškerýma pracema a službama,které pan Myslivec pro mne poskytl.Byl jsem velice spokojený..
 
02.02.2016
J.Melczynská
S panem Myslivcem jsem velmi spokojená.Několikrát již mi v bytě něco opravoval a vždy si vše předem promyslí a pak dělá.Rychle+kvalitně+čistě.Též pracoval i pro naše SVJ a jsme spokojeni. Doporučuji!
 
04.01.2016
A. Bradáčová
Firmu Remys jsme si vybrali pomocí e-poptávky. S prací pana Myslivce jsme velice spokojeni a z tohoto důvodu se na něj obracíme kdykoliv je něco potřeba. Mohu jen doporučit!
 
03.11.2015
M. Polívka
Termín i cena dodrženy. S odvedenou jsem spokojen. Doporučuji.
 
07.09.2015
Martínek
Chválím velice dobrý přístup, kvalitu odvedené práce, dodržování domluvených termínů a nakonec i cenu. Pana Myslivce mohu doporučit.
 
  1 2 3
©REMYS 2009 Created by: ixi media, s.r.o
Links:Autoinzerce, povinné ručení