REMYS-STAV
top
službytisk tisk  mail jmysli[zavináč]remys-stav.cz
vaše reakce
REMYS-STAV - idatabaze.czZednické práce, zednictví, zedníci - idatabaze.cz

Provádíme zednické a stavební práce.
Drobné řemeslné práce, obkladačské práce.
Pokládka zámkových dlažeb, zhotovení omítek. Opravy fasád včetně památkových fasád. Betonáže, rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce staveb.
Montáž sádrokartónů.
Malířské práce.
Praha a okolí (do 30 km)

Certifikáty: kontakt
objednávka
rady dotazy
videa
 


jméno 
email 
deset plus pět 
   1  2  3  4
17.12.2022
Vlastimil Nývlt
Na odvedenou práci,kterou jsme si objednali mohu řícr jediné - vynikající. Pan Myslivec je velice spolehlivý a veškeré dohody jsou vždy splněny. Mohu s klidným svědomím jen vřele doporučit.
 
20.08.2022
Frantisek
Nechali jsme si od pana Myslivce renovovat byt v Praze a jsme nadmiru spokojeni. Kvalitni prace, super komunikace, cistota na konec. Muzeme jen doporucit!
 
13.07.2022
Patrik
S panem Myslivcem mám dlouhodobě výborné zkušenosti. Vždy vše probíhá efektivně a v krátkém časovém horizontu a kvalita práce je výborná. Umí dobře i poradit. Rozhodně doporučuji.
 
28.03.2022
Markéta
S panem Myslivcem jsme již několikrát spolupracovali při opravách havarií i opravách škod v nemovitostech způsobených po nájemnících, vždy rychlé nacenění, super komunikace, rychle a skvěle odvedená práce. Za mě rozhodně skvělá zkušenost a pokud bude potřeba další rozhodně budeme i nadále spoluprácovat.
 
15.12.2021
František Marek
S panem Myslivcem jsme opět byli velice spokojeni. Můžu ho všem doporučit. Hodnotím známkou 1.
 
12.09.2021
Martina Dubnová
Děkuji panu Myslivcovi a jeho firmě za vynikající práci, kterou odvedly v mé koupelně, profesionálni přístup, ochota a výborná komunikace. Vřele všem jeho firmu doporučuji!!!!!!!!!Martina
 
23.03.2021
Petr Z.
Požadovaná kompletní rekonstrukce koupelny byla naše první spolupráce a proběhla bez problémů a v krátkém termínu (co umožňují technologické postupy). Vstřícnost, osobní přístup a dochvilnost pana Myslivce si v dnešní době člověk musí cenit. V průběhu rekonstrukce pořizována fotodokumentace, požadavky a vzniklé dotazy řešeny promptně telefonicky nebo přes komunikační platformy (email, WhatsApp). Vše, na čem jsme se domluvili bylo splněno a koupelna vypadá úžasně. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.
 
28.02.2021
Radek
Krásná práce i podruhé! Tentokrát šlo o několik věcí (výměna venkovního poklopu, nové garážové poklopy, seříznutí kovového zábradlí a k tomu zábrany proti potkanům). Opět rychlý termín a kompletní práce od A do Z. Už vymýšlím pro pana Myslivce další úkol co bude třeba udělat..
 
28.02.2021
Jana U.
Pan Myslivec byl u nás poprvé a jsem s jeho prací velmi spokojená. Všechno proběhlo tak, jak jsme se domluvili. Komunikace s ním byla vždy příjemná. Dbá i na čistotu práce. Určitě jeho služby znovu využijeme.
 
14.02.2021
Jan Kovářík
S prací pana Myslivce jsem spokojený, vše bylo provedeno včas a kvalitně podle dohody. Jeho služby mohu jenom doporučit.
 
30.01.2021
Valentová
Níže uvedené reference můžu jen potvrdit. Pan Josef Myslivec je velice šikovný a ochotný. Pokud budu potřebovat, určitě se na něj zase obrátím.
 
04.01.2021
Iveta Walderová
Práci, kterou jsem si u p. Myslivce objednala, odvedl v perfektní kvalitě a rekordním čase (ani nepříznivé počasí nebylo pro něj důvodem, realizaci venkovní zakázky odložit). Komunikace byla perfektní a vše, na čem jsme se domluvili, bylo do nejmenšího detailu i splněno. Na základě této první zkušenosti, která byla veskrze pozitivní, už vím, na koho se opět příště obrátím.
 
04.12.2020
B2M.CZ s.r.o.
S panem Myslivcem spolupracujeme již léta a máme jen ty nejlepší zkušenosti. Spolehlivost, rychlost, precizně provedená práce. Vždy vymyslí skvělé řešení na míru i pro atypické opravy. Pokud chcete poctivou a kvalitní práci, můžeme jen doporučit.
 
08.11.2020
zub
vyborna dohoda , cena odpovida kvalite ( vyborna ) . dekuji VZ
 
12.10.2020
Daniel Kotalík
Profesionální práce a rychlost. Na firmě jsme potřebovali vybourat příčku. Pan Myslivec se o vše postaral a zařídil. Mohu jen doporučit
 
04.10.2020
Kateřina
Profesionální práce se kterou jsem nad míru spokojená. Řemeslníci si perfektně poradili s úplně zdevastovaným bytem, který měl v rukou amatérský řemeslník, který zkazil co mohl. Většina firem nám odmítla opravit polorozkopaný byt. Pan Myslivec byl jediný, který se do této velmi složité a náročné práce pustil a odvedl ji na výbornou. Doporučuji ho všem známým a určitě jeho služby ráda opět využiji.
 
28.08.2020
Eva M.
Profesionální přístup, ochota a profesionalně odvedená práce! konečeně jsem našla řemeslníka co si poradí s každou prací, rychle a kvalitně odvedená práce.doporučuji! konečně řemesník co ví opravdu co děla!
 
25.08.2020
Matyas
S panem Myslivcem je dohoda naprosto bez problémů, dodrží co zlíbí a práci dělá dobře a s úsměvem...co víc si přát?
 
21.08.2020
Konstantin K.
Po neválných předchozích zkušenostech byla spolupráce s panem Myslivcem osvěžující. Vstřícné a rychle jednání a hlavně skvělé odvedená práce. Rozhodně se v budeme k službám pana Myslivce v budoucnu vracet 👍
 
09.08.2020
Radek
Krásná práce! Poptával jsem několik firem, ale žádné se do vrtání a úpravy betonového sloupu u plotu nechtělo. A pak jsem se dovolal panu Myslivcovi, a příště už nebudu volat nikomu jinému. Rychlý termín, dobrá cena, poradil si i s nečekanými komplikacemi a ještě navíc jako bonus je sympatický a vtipný. Budu ho doporučovat všem lidem, které potkám. Budu jeho chodící reklama.
 
  1 2 3 4
©REMYS 2009 Created by: ixi media, s.r.o
Links:Autoinzerce, povinné ručení